KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12411397
*
nr 1241 1397
Etsning
Yoshio Nakajima, 20x15
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2019
kl 20:03:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/3 17:20:38
1
100 kr
14/3 22:19:26
2
200 kr
17/3 15:10:29
3
200 kr
17/3 15:10:29
2
200 kr (Budbetjänt)
17/3 15:10:49
3
500 kr
17/3 18:18:40
1
300 kr
17/3 18:18:40
3
350 kr (Budbetjänt)
18/3 10:58:07
4
600 kr
18/3 13:59:19
1
700 kr
18/3 15:10:10
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik yoshio nakajima
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:47
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:17
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:19
*
Etsning
Läs om budbetjänten
nr 1241 1397
Etsning
Yoshio Nakajima, 20x15
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/3 17:20:38 | 1 | 100 kr |
14/3 22:19:26 | 2 | 200 kr |
17/3 15:10:29 | 3 | 200 kr |
17/3 15:10:29 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
17/3 15:10:49 | 3 | 500 kr |
17/3 18:18:40 | 1 | 300 kr |
17/3 18:18:40 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
18/3 10:58:07 | 4 | 600 kr |
18/3 13:59:19 | 1 | 700 kr |
18/3 15:10:10 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik yoshio nakajima
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:47 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:17 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:19